Під час акції протесту відбулися сутички.

Сьогодні, 15 липня, до ВРУ прийшли активісти, що протестують проти голосування за поправки в законопроект про українську мову.

Мітингувальники вважають, що своїми правками депутати хочуть нібито «незаконно прирівняти українську мову до російської мови».

Трансляцію з місця події опублікували на Facebook-сторінці «Рух Опору Капітуляції».

На відео можна побачити, що до акції долучилося близько 100 людей із прапорами та плакатами, на яких є написи «Міняю мову на рублі», «Слуги русифікації» тощо.

Водночас на місці є правоохоронці, які нібито намагалися затримати одного з учасників мітингу. У ході акції відбулися сутички.

Нагадаємо, учора, 14 липня, Конституційний Суд України визнав конституційним Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Водночас усі нардепи зі «Слуги народу», крім одного, відкликали свої поправки до змін у закон, якими хотіли змінити мовний закон. Поправками зокрема планувалося вивести з-під дії мовного закону процес створення та показ фільмів і телепрограм, а також скасувати необхідність держслужбовцями складати іспити українською.

Фото: скріншот