Під час проведення мітингів сутичок не виникало.

Сьогодні, 13 липня, під Верховною Радою України протестували проти законопроєкту про ДіяCity.

Учасники акції виступають проти прийняття законопроєкту № 4303-д, який дасть старт спеціальному правовому режиму для IT-галузі – ДіяCity.

Також учасники протесту виступають проти законопроєкту № 5376, який регулює податкові умови спеціального правового режиму Дія.City.

За підрахунками одного з учасників акції, протестувати проти законопроєктів про ДіяCity вийшло близько 60 осіб. Невелика кількість учасників акції він пояснив «поправкою на інтровертність» і тим, що айтішники «зазвичай політикою не цікавляться».

Серед інших претензій до законопроєкту учасники акції називають вибірковість при відборі резидентів кластера ДіяCity, а також необхідність для компанії провести незалежний аудит для вступу в кластер.

За оцінками учасників акції, такий аудит може коштувати близько $10 000, і ця сума може виявитися непідйомною для маленьких компаній і стартапів.

Серед учасників акції помітили також молодих людей в тактичних берцах і з димовими шашками.

Також сьогодні біля будівлі Верховної Ради відбулася акція “Зупиніть наш біль: зараз у нас є лише “Потерпін” на підтримку законопроєкту про легалізацію медичного канабісу. Пише Укрінформ.

На мітинг прийшло кілька десятків людей, які вимагали ухвалити законопроєкт 5596 про легалізацію медичного канабісу.

Участь в акції взяли кілька десятків людей. Серед них – хворі, яким необхідно вживати медичний канабіс для полегшення болю, народні депутати та небайдужі перехожі.

Вони тримали у руках плакати із написами: “Медканабіс – ліки”, “Голосуйте 5596”, “Мені треба медканабіс, а не “потерпін”, “Скільки ще терпіти” та наголошували на необхідності ухвалення народними депутатами відповідного законопроєкту №5596.

Нагадаємо, сьгодні суд продовжить вирішувати долю висоток Корбана у Протасовому яру: активісти збирають мітинг.

Фото: facebook