Картонний макет Кремля підпалили з нагоди заходу, присвяченого загиблим у боях за Донецький аеропорт.

Акція відбулась у Києві під посольсьтвом Російської Федерації у Києві сьогодні, 26 травня, повідомляє з місця події “Цензор.НЕТ“.

Акція мала назву “Тризна за загиблими на російсько-українській війні” та приурочена до річниці початку боїв за Донецький аеропорт. Організували мирну акцію “У.С.І.”, “Українські сили самооборони”, ГО “Вартові України”, ГО “Хайтарма Крим” і Штаб батальйонів УНСО.

Ми хочемо нагадати всім, що російсько-українська війна триває. І ворог повинен пам’ятати, що ми, вшановуючи своїх героїв, готові битися і в подальшому за свою землю“, – заявили організатори акції.

За цими словами учасники спалили і розтоптали паперовий макет Кремля. Проте дуже швидко представник правоохоронних органів вогнегасником загасив палаючий картону. Це викликало пенве обурення в учасників акції.

Також вони вивісили на паркані посольства РФ інсталяцію #можемповторить із портретами полеглих у боях за аеропорт у Донецьку. На завершення просто під посольством учасники випили і закусили, пом’янувши загиблих військових.

Фото: censor.net

За повідомленням УНІАН, ще до початку акції начебто один із нацгвардійців заявив, що не дозволить нічого підпалювати, оскільки “це загрожує громадському порядку”.

Зазначимо, сьогодні у соцмережах активно поширюють останній твіт з офіційної сторінки Донецького аеропорту, датований 26-м травня 2014 року. У ньому зазначено, що “аеропорт тимчасомо призупиняє обслуговування рейсів“:

Нагадаємо, у квітні в Києві відбувся перформанс, що обурив МЗС Росії: на посольство РФ спроектували карикатурне зображення Путіна.

Фото: скріншот