Чи є постраждалі в результаті бійки, поки невідомо.

Під будівлею посольства Білорусі у Києві сталася бійка. Відповідний відеозапис сьогодні виклали в YouTube очевидці інциденту.

На ролику помітно людей похилого віку, що тримають в руках сучасні, червоно-зелені прапори Білорусі (це єдиний прапор, який визнає влада самопроголошеного президента Лукашенка). Група невідомих молодиків намагається ці прапори вирвати.

На відео одного з учасників бійки затримують правоохоронці. Чи довелося комусь надавати медичну допомогу — поки невідомо.

Інцидент підтвердила прес-служба посольства Білорусі. У заяві відомства вказується, що конфлікт стався між представниками «білоруської діаспори» та «радикальними елементами» з України.

«Під час проведення санкціонованого мітингу членами білоруської діаспори біля посольства Білорусі радикальними елементами з числа громадян України було вчинено напад на учасників акції, в результаті якого ряд осіб, зокрема представники Національної гвардії Міністерства внутрішніх справ України, отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості: закрита черепно-мозкова травма, закрите ушкодження грудної клітки, ураження слизової оболонки очей і дихальних шляхів у результаті застосування газового балончика», — заявили в посольстві.

Відзначається, що двоє учасників нападу — громадяни України — начебто були затримані.

Білоруська сторона розглядає зазначені обставини як безпосередню загрозу безпеці посольства Білорусі в Україні.

Відтак, посольство Білорусі вимагає від української влади посилити охорону будівлі і направило ноту на адресу Міністерства закордонних справ України з занепокоєнням недостатніми заходами, які вживаються Україною для забезпечення безпеки дипломатичного представництва.

Як ми повідомляли, нещодавно на Майдані пройшов мітинг на знак солідарності із Білоруссю.

Фото: скріншот