Азербайджан, Вірменія та Росія підписали мирний договір.

Учора, 10 листопада, під посольством Азербайджану на вулиці Глибочицькій в Києві представники діаспори святкували припинення бойових дій в Нагірному Карабаху. На місці подій побували кореспонденти телеканалу «Київ». 

Спочатку азербайджанці на автомобілях проїхали по Києву, при цьому розмахували національними, українськими та турецькими прапорами. Надвечір вони зібралися під посольством своєї країни і влаштували там святкування.

Люди виголошували промови у гучномовець, плескали у долоні, співали, танцювали — загалом, все відбувалося мирно. Правопорядок під посольством охороняли працівники Нацполіції, які вишикувалися у кордон перед будівлею.

Деякі учасники святкувань виклали відео у соцмережі з підписом «Карабах наш».

Зауважимо, що перемир’я в Карабаху було підписане на умовах Азербайджану завдяки успішному військовому наступу, який тривав з 27 вересня цього року. Війська цієї країни відвоювали у Вірменії значну частину невизнаної республіки Нагірний Карабах. В результаті було підписано мирний договір, за яким спірну територію будуть контролювати російські миротворці та, можливо, турецькі.

Нагадаємо, нещодавно на будівлі Ради азербайджанців на проспекті Лобановського азербайджанська діаспора почепила плакати з написами про Карабах.

Фото: фейсбук