Активісти вимагають покарати правоохоронців, які, можливо, перевищили повноваження.

У п’ятницю, 20 травня, об 11:00 відбудеться акція під відділком міліції Подолу (вул. Хорива 20) з вимогою звільнення начальника Подільського управління міліції Павла Василенка. Про це йдеться на офіційній сторінці заходу у Facebook.

Організаторами мітингу виступають «креативні спільноти Подолу». Вони пишуть, що мітинг проводять після кількох інцидентів за участі поліцейських — зокрема, затримання з побиттям художника Дмитра Бугайчука та розгону концертів у двох клубах на Подолі.

«Коли захисники країни кладуть свої життя для того, щоб ми могли жити та творити майбутнє нашої країни, представники міліції роблять усе можливе для того, щоб це майбутнє ніколи не настало» — вказано в анонсі.

Також організатори наполягають, що відповідальність за згадані події несе керівник Подільського райвідділку.

«А також ВАСИЛЕНКО ПАВЛО відповідальний за те, що наш район наповнений працівникиам Полку особливого призначення «Київ», які за останній місяць відрізнились на Подолі особливою жорсткістю та фізичним насиллям. І це той самий Полк, який було створено на базі колишнього бєркута» — зазначають активісти.

Серед інших вимог — покарати спецпризначенів, причетних до зриву концертів та побиття Бугайчука, та «негайно припинити «сафарі» на людей, незаконні рейди, неправомірні обшуки, безпідставне застосування сили».

Як ми повідомляли, кілька днів тому копи затримали компанію підлітків, одного з хлопців били по голові та лазили по кишенях.

Фото: Фейсбук