Вони невдоволені роботою в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета та його бажанням перепідпорядкувати вуз Університету фізкультури.

Про вимоги учасників акції у прямому включенні розповіла журналістка програми «Київ NewsRoom» на телеканалі «Київ».

Всього на мітинг прийшли близько 50 студентів та викладачів Національного авіаційного університету та Олімпійського коледжу імені Піддубного. Як вдалося з’ясувати знімальній групі телеканалу «Київ», студенти НАУ вимагали скасувати призначення новим в.о. ректора університету Рімвідаса Хращевського. За словами мітингарів, він без жодних причин почав масові звільнення викладацького складу.

«Шкарлет здійснює рейдерське захоплення, ставить свою людину… Знімає Володимира Ісаєнка, який пробув на посаді ректора половину терміну, і ставить свого ставленика — в.о. ректора Рімвідаса Хращевського, який буквально за тиждень звільнив 7 деканів» — розповіли учасники акції.

Студенти Олімпійського коледжу натомість вимагали скасувати реорганізацію свого освітнього закладу, який Міносвіти вирішило перепідпорядкувати Університету фізкультури. Також вони вирішили підтримати своїх колег з НАУ.

Щоправда, не усі учасники мітингу могли пояснити, чому прийшли під Офіс президента та які вимоги мають до чиновників. Деякі студенти плуталися, відповідаючи на питання про те, чому вони не на парах.

Фото: скріншоти