До жінки за час її пікету ніхто з будівлі ОП не вийшов.

Про це повідомляє “Радіо Свобода“.

Катерина Єсипенко прийшла 7 липня під Офіс президента України і влагтувала одиночний пікет. Під будівлею Офісу жінка простояла з портретом чоловіка 1,5 години, але до неї так ніхто і не вийшов.

«Будемо продовжувати звертатися і писати в Офіс президента України, поки не доб’ємося зустрічі. І я хочу, щоб Володимир Олександрович Зеленський називав прізвище журналіста Владислава Єсипенка на всіх міжнародних майданчиках. Я не особливо здивована, що до мене ніхто не вийшов, влада, як і раніше, ігнорує питання політв’язнів», – сказала за підсумком своєї акції Катерина Єсипенко.

Вона уточнила, що з моменту арешту чоловіка, відправила три звернення президентові України Володимиру Зеленському.

«З відповідей, які я отримала, випливає, що Офіс президента України переклав відповідальність на СБУ», – зазначила Катерина.

Проєкт «Крим.Реалії» направив інформаційний запит до Офісу президента, щоб дізнатися реакцію глави держави на ситуацію з Владиславом Єсипенком, а також у цілому прояснити долю переговорного процесу щодо повернення українських політв’язнів з російського ув’язнення.

Владислав Єсипенко – позаштатний журналіст (фрілансер) “Радіо Свобода” (проєкт “Крим.Реалії”), висвітлював соціальну та екологічну проблематику, знімав опитування кримчан. Був затриманий співробітниками ФСБ Росії в Криму 10 березня 2021 року за звинуваченням у збиранні інформації «в інтересах спецслужб України», а також зберіганні в автомобілі «саморобного вибухового пристрою». Йому загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі.

Фото: скріншот “Радіо Свобода”