До сутичок не дійшло — завадили правоохоронці.

22 вересня між учасниками двох акцій протесту, які одночасно пікетували Київраду, стався конфлікт — сторони звинуватили одна одну в замовності. А все — через скандальні будівництва вже збанкрутілого банку «Аркада». Деталі — в матеріалі програми «Київ NEWSROOM» на телеканалі «Київ».

З одного боку площі перед Київрадою — мітингувальники, які вклали кошти в будівництва «Аркади». Під стінами мерії вони облаштували наметове містечко і вимагали, аби забудовник завершив роботи. З іншого — представники громадських організацій «Твердиня» та «Стоп свавілля», які навпаки хочуть, щоб будівництво квартир від «Аркади» та «Інтергал-Буду» зупинили.

«Ми тут лише проти них («Аркади» та «Інтергал-Буду» – ред.). Тому що на сьогодні це одні з забудовників, які поза законом, це мафія. І ми не хочемо, щоб ще когось ошукали так, як «Аркада» ошукала цих людей» — заявили противники будівництва своїм опонентам.

У відповідь ті заявили, що мітинг проти забудов — проплачений.

«Вони просто кошмарять надійних забудовників. Тоді кошмарили «Аркаду», зараз кошмарять «Інтергал-Буд» — а там крани крутяться, вони гарні квартири здають. Потопили «Аркаду», тепер «Інтергал-Буд». Це — замовлення» — розповідають мітингарі, які представилися інвесторами «Аркади».

У результаті конфлікт завершився, ледь почавшись — людей розборонили правоохоронці. Журналісти «Київ NEWSROOM», однак, зазначають — далеко не всі учасники мітингів взагалі могли згадати, до яких організацій вони належать та з якого приводу їхня акція протесту.

Відео конфлікту можна переглянути нижче:

Як ми повідомляли, 25 серпня Національний банк України відніс банк «Аркада» до категорії неплатоспроможних. Фонд гарантування вкладів запровадив тимчасову адміністрацію у банку та розпочав процедуру виведення установи з ринку. «Київміськбуд» здійснить аудит щодо добудови житлових комплексів банку «Аркада». За його результатами інвесторам буде запропонований можливий алгоритм завершення будівництва.

Фото: скріншоти