Люди кажуть, що «Київміськбуд» начебто затягує будівництво; компанія планує здати перші будинки в експлуатацію в першому півріччі 2021 року.

Біля офісу «Київміськбуду» в Києві зібрались кілька десятків інвесторів, які заявляють про затягування будівництва комплексу «Чарівне місто» (метро «Червоний хутір»). Про це повідомляють кореспонденти «Київ. Newsroom» телеканалу «Київ».

Під дверима офісу мітингувальники розклали «сніданки» — тарілки з цеглинами. Кажуть, так обіграли стару рекламу «Київміськбуду», в якій будівельники обіцяли «з’їсти цеглину», якщо не здадуть роботи в строк.

Активсти кажуть, що це — саме їхня ситуація. Зауважимо, що комплекс починала будувати скандальна корпорація «Укрбуд», яка збанкрутувала у 2019-му.

«Київміськбуд» проводив цілу серію самопіару з тим, що «Ми добудовуємо вчасно, якісно, з’їмо цю цеглу, якшо не добудуємо, або каску, або кран». Серія білбордів така була. Ми вирішили повернути їм ці слова, принесли такий сніданок з цеглиною з приладами для їжі» — повідомила одна з активісток.

За її словами, на акцію прийшли інвестори першої черги будівництва ЖК, «які 5 років чекають свої квартири».

Натомість в «Київміськбуді» відповіли журналістам, що роботи над зведенням ЖК йдуть активно.

«Будівельні роботи тривають дуже хорошими темпами, на будмайданчику 300 людей. Зрозуміло, шо люди хочуть якнайшвидше отримати свої квартири, ми надаємо інформацію про хід робіт. Сподіваюся, що в першому півріччі цього року перші будинки комплексу будуть здані в експлуатацію» — запевнив Сергій Бурлаков, радник президента компанії.

Зауважимо: у травні 2021-го «Київміськбуд» показував, як триває будівництво чотирьох будинків ЖК «Чарівне місто», що на вул. Бориспільській, 18-26. Всього, за початковим планом, ЖК «Чарівне місто» має складатися з 11 будинків різної висотності — від 12 до 25 поверхів.

А перед тим в «Київміськбуді» повідомляли, що ЖК «Чарівне місто» у них можуть відсудити.

Нагадаємо, на початку грудня 2019-го ТОВ «Укрбуд Девелопмент», яке входить до складу Української державної будівельної корпорації «Укрбуд», заморозило будівництво на всіх своїх 26 об’єктах. Після цього «Київміськбуд» прийняв 17 об’єктів корпорації «Укрбуд», серед яких загадний ЖК.

Нещодавно «Київміськбуд» здав в експлуатацію інший ЖК «Укрбуду» — ЖК «Оберіг-2».

Фото: скріншоти