У столиці будинку блогерів, в якому вони й живуть, знімають відео, виповнився рік.

TikTok-хаус — це простір, у якому спільно проживають і створюють контент для соцмереж молоді тіктокери. Їхній середній вік — 17-22 роки.

Перший такий TikTok-будинок із назвою Hype House з’явився в 2019 році у США.

Проте вже 4 червня 2020 року такий з`явився і в Україні, під Києвом – Top Team House.

Будинку виповнилося якраз рік.

@top_team_houseeНАМ ГОДИК 🥳💕 Спасибо, что вы с нами❤️ ##topteamhouse♬ оригінальний звук – МЫ – ТОП ТИМ 💖

Тіктокерські будинки — це реаліті-шоу. Але, на відміну від тих шоу, що показують по телевізору, за блогерами стежать у соцмережах.

У кожного TikTok-будинку є свої правила. Хтось влаштовує кастинги, хтось запрошує друзів. Іноді учасників виганяють, іноді вони йдуть самі.

Хоч це своєрідне реаліті-шоу, жителі TikTok-хаусів не борються за якийсь приз. Вони будують стосунки одне з одним та спільно створюють контент — знімають відео, кліпи, пишуть музику. Вони просто живуть разом і знімають спільні тіктоки.

Також часто до таких будинків запрошують зірок.

@top_team_houseeУРААА 🥳 С ПЕРВЫМ МИЛЛИОНОМ НАС 🍋 Спасибо вам огромное ❤️😭 @tinakarol ##topteamhouse♬ оригинальный звук – МЫ – ТОП ТИМ 💖

Харчування оплачують самі учасники, іноді готують по черзі, а проживання – за рахунок організаторів. У будинку такоє є персонал – покоївки, садівники, прибиральники басейну і території, охорона. Про це розповів один з організаторів Top Team House Кирило Кудрявцев.

Як правило, учасники ділять прибуток і спільно оплачують будинок, у якому живуть. Проте головна мета будь-якого з блогерів TikTok-хаусів — збільшити свою аудиторію.

Блогери залучають додаткову аудиторію на особисті канали завдяки іншим учасникам проєкту: якщо хтось стежив тільки за одним тіктокером з будинку, то неодмінно стане стежити й за іншими.

До слова, в Україні таких будинків наразі два – ULove Home та Top Team.

Нагадаємо, блогер показав захоплююче відео з-під саркофагу ЧАЕС: все, як у серіалі НВО.

Фото: Instagram