Все для того, щоб не стояти у заторах перед в'їздом до столиці.

У мережі з’явилося відео, як водії великих вантажівок об’їздять Київ уздовж півтораметрового тротуару для пішоходів. Щоб скоротити свій маршрут по дорозі з Ірпеня вони виїжджають на дорогу, що взагалі не призначена для автомобілів.

Пішохідний тротуар знаходиться поруч із вулицею Генерала Наумова, що біля жилмасиву Ново-Біличі, і тягнеться до масиву Романівка в Ірпені. Між цими локаціями є автомобільна траса Р-30, але водіїв, вона не влаштовує — вочевидь, через постійні затори.

Р-30

? Вантажівки влаштували обїзну на 5-кілометровому тротуарі по дорозі з Києва до Ірпеня ?? У мержі з’явилось відео, де водії вантажівок вирішили скоротити свій маршрут по тротуару, який не розрахований на такі навантаження.?‍♀️Тротуар, протяжністю 5,2 км і шириною – 1,5 м було побудовано наприкінці серпня цього року від вул. Генерала Наумова (житловий масив Ново-Біличі м. Київ) до житлового масиву Романівка (м. Ірпінь), що суміщаються з автомобільною дорогою Р-30 Під’їзд до м. Ірпеня.Служба автомобільних доріг у Київський області провела обстеження та обирає заходи попередження руху автомобільного транспорту по тротуарту.

Опубліковано Служба автомобільних доріг у Київській області Понеділок, 14 вересня 2020 р.

Скільки витримає тротуар — питання риторичне, адже він не те що не розрахований на такі навантаження, а навіть розміри має непідходящі. Помітно, що вантажівки на ньому не поміщаються взагалі.

В Службі автомобільних доріг Київщини кажуть, що вживають заходів для недопущення автомобілів на тротуар.

Цю дорогу протяжністю більше 5 кілометрів побудували лише наприкінці серпня цього року. Відзначимо, що будівництво тротуару коштувало 11,8 мільйона гривень, нині він користується великою популярністю серед велосипедистів, як приміський веломаршрут до станції метро «Академмістечко».

Фото: скріншот