У дітей фіксують схожі до ротавірусу симптоми.

В Ірпені, що на Київщині, в дитячому садку “Знайко” зафіксовано отруєння дітей.

Про це написала депутатка Ірпінської міськради Юлії Устич.

За її словами, 14 січня був офіційно підтверджений один випадок захворювання дитини на ротавірус у групі “Волошка”. Згодом, за інформацією батьків, ще 13 дітей мали схожі до ротавірусу симптоми.

“Інформація, яку розповсюдили в ЗМІ щодо “20 хворих” – неправдива”, – написала депутатка.

Устич зазначила, що керівництво дошкільного закладу після повідомлення про хворобу дітей вжило всіх необхідних заходів.

“На жаль, від цього інфекційного захворювання не застрахований жоден дитячий колектив. Керівництвом садочку відразу було вжито першочергових заходів, які здійснюються в такій ситуації: повідомлено Держпродспоживслужбу, продезінфіковано групове приміщення, ігрове обладнання, меблі, з батьками в телефонному режимі з’ясовано стан здоров’я кожної дитини з цієї групи”, – написала вона.

Зараз відбувається внутрішня перевірка дій працівників садочка, які могли б спричинити поширення інфекції.

Крім того, за словами депутатки, з 17 січня на дотримання санітарно-гігієнічних норм будуть перевірені усі дитсадки громади.

Водночас у коментарях до допису депутатки, пишуть, що хворих дітей у групі – 17. Почали хворіти вихованці дитсадка ще у 10 січня.

Саме того дня, за словами коментаторів працівниця садочка прийшла на роботу з хворою дитиною, у хлопчика була температура і діарея. Масово діти похворіли 13 січня, а в санстанцію про ситуацію повідомили лише 14 січня.

Фото: facebook