У селі Віта-Поштова, що на Київщині, пожежник-рятувальник 64-ї Державної пожежної частини, на ім'я Дмитро, неймовірно здивував свою кохану, зробивши незвичайну пропозицію.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Київській області на своїй Фейсбук-сторінці.

Хлопець разом зі своїми колегами заздалегідь спланували кожну деталь цього романтичного моменту. В той день Дмитро був вихідний, і разом з коханою та друзями вирішив відпочити у торгівельно-розважальному центрі.

Під час прогулянки Дмитра «викликали по тривозі» на роботу, а повернувшись у бойовці на пожежному авто у складі чергового караулу, хлопці майже «приступили до гасіння» автівки, котру заздалегідь обклали кольоровими димовими шашками.
Кохана Анастасія була вражена. До неї підбіг Дмитро з величезним букетом троянд, встав на коліно та протягнув обручку. Звісно, її переповнювали емоції, і на пропозицію руки та серця коханого дівчина відповіла згодою.
Навколо закоханим аплодували друзі, родичі та просто випадкові перехожі. Свою романтичну пропозицію Дмитро готував протягом тижня, через 3 місяці після знайомства.
«Сьогодні я зроблю пропозицію своїй коханій дівчині. Пора вже зважитись на цей відповідальний крок. У нашій професії найголовніше – надійний тил, щоб вдома чекали. Ми рятуємо тисячі життів, проживаємо одне, а от із ким його прожити – це вже наш вибір! І я цей вибір зробив» – відзначив Дмитро Литвин, рятувальник пожежної частини с. Віта Поштова.

Важливо відзначити участь у цій історії дружнього колективу чоловіка. Закоханим побажали прожити довге та щасливе життя разом.

Нагадаємо, Столичний художник розмалював сірі стіни на Борщагівці в яскраве панно

Фото: Фейсбук