На Київщині прикордонники затримали прихильника "русского міра", який планував підписати контракт із ЗСУ, а після перейти на сторону ворога.

Про це повідомляє ДПСУ.

Чоловіка 1976 року народження зупинили для перевірки на в’їзді до столиці.

У мобільному телефоні громадянина України, уродженця Донецької області, прикордонники виявили інформацію антиукраїнського характеру, активне листування з громадянами рф та так званої днр щодо обстановки в Україні та обстрілів території України. 

Також чоловік в листуванні пише, що не може дочекатися, коли росіяни захоплять територію України і він чекав на це вісім років. Громадянин розповідає товаришу, що навколо нього відбувається “геноцид російськомовних”, бо його нібито не хочуть брати на роботу через те, що він російськомовний. При цьому російською чоловік пише занадто неграмотно навіть як на особисте листування.

На завершення чолов’яга додав, що ненавидить Україну і її військових і при першій же можливості хотів би виїхати в “рашу”.

Особа прямувала на маршрутному автобусі. Щоб уникнути додаткових перевірок колаборант одягнув патріотичну футболку. Проте це йому не допомогло. Під час затримання свою позицію чоловік не приховував та охоче розповідав про “прекрасний русскій мір”.

Затриманого передали співробітникам СБУ.

Фото: ДПСУ