Внаслідок аварії два великих підприємства Київщини залишаються без газопостачання.

Про це повідомили у Київоблгаз.

У повідомленні зазначили, що напередодні близько 15:00 у селі Багрин, що поблизу Василькова, на відкритій місцевості біля залізничної колії сталася аварія на газопроводі високого тиску. Його було пошкоджено працівниками АТ «Укрзалізниця», під час неузгоджених робіт з укладання кабелю. Про витік газу працівники «Укрзалізниці» не повідомили та покинули місце аварії.

“Аварійно-диспетчерська служба «104» оперативно відреагувала на інцидент, тож займання газопроводу вдалося уникнути, аварію – локалізували. Також працівники АТ «Київоблгаз» викликали правоохорнців, склали відповідні акти та заяви”, – зауважили у дописі.

Наразі внаслідок пошкодження два великих підприємства Київщини: ПрАТ «Логістичний центр Калинівка» та ТОВ «Епіцентр КА» – залишаються без газопостачання. Роботи з його відновлення досі тривають.

У Київоблгазі зазначили, що за попередніми підрахунками сума завданих збитків близько 1 мільйона гривень.

Нагадаємо, що на тій ділянці у Київській області триває будівництво шляхів для руху швидкісних приміських електропоїздів за маршрутом “Васильків – Київ”. Роботи виконують за проектом електрифікації ділянки залізничної дороги “Васильків-1 – Васильків-2”.

Фото: Фейсбук