Вибух стався у дитсадку «Вербиченька» Обухівського району.

Про це повідомили у Київській облдержадміністрації.

Вибух газу стався 26 жовтня у дитсадку ДНЗ «Вербиченька» , що в селі Кодаки Васильківської територіальної громади Обухівського району. Це сталось після запуску котельні. Внаслідок вибуху зруйнувано харчоблок дитячого закладу.

«Котельня та харчоблок є окремою від дитячого садка будівлею, тому сам дитячий заклад не постраждав. За оперативною інформацією, приміщення котельні та розташоване там обладнання також не зруйновані», – зазначили в КОДА.

Відомо, що загиблих та потерпілих серед співробітників закладу в результаті аварії немає. Всього в закладі перебувало 10 працівників.
Дітей на момент інциденту в садочку не було.

Kyiv Media

Профільні служби мають в найкоротші терміни встановити причину вибуху, ліквідувати наслідки та відновити опалення садка. В ОДА вже створюється спеціальна комісія щодо розслідування інциденту.

ДОПОВНЕННЯ:

Як встановила місцева поліція, сьогодні працівники газового господарства зняли пломби на газових лічильниках та почали опалювати приміщення садочку газом. Що спричинило вибух газу у приміщенні котельні та харчоблоку – наразі встановлюють працівники АТ «Київоблгаз».

«Наразі поліція забезпечує охорону місця події та підтримує публічну безпеку і порядок на місці аварії… По даній події буде призначено низку експертиз для встановлення всіх причин і обставини, що призвели до розгерметизації газової труби», – зазначили в поліції Київської області.

Тим часом у Києві триває підключення до опалення. Станом на 26 жовтня вже 70% квартир з теплом – опалення увімкнули у 5,6 тисячі житлових будинків.

Фото: Фейсбук