Фотожурналіст не виходить на зв'язок більше тижня.

Про це повідомив його друг і колега, співавтор спільного документального проєкту “Afterilovaisk” Маркіян Лисейко.

За його словами, востаннє Макс Левін виходив на зв’язок 13 березня у Вишгородському районі під столицею. На той момент журналіст був у районі бойових дій із фотокамерою.

“Левін поїхав на власному авто фотографувати бойові дії 13 березня. Він залишив автівку біля села Гута Межигірська та пішов у бік села Мощун. З його телефону надійшло повідомлення об 11:23, після чого він більше не виходив на зв’язок і не з’являвся в мережі”, – зазначив Маркіян Лисейка.

Згодом стало відомо, що районі, де Левін мав працювати, розпочались досить інтенсивні бойові дії. Маркіян закликав усіх, хто щось знає про його друга, звертатися до нього.

Нагадаємо, Левін народився 1981 року на Київщині. Він працює як фотокореспондент і документальний фотограф та оператор для багатьох українських і міжнародних видань. Зокрема, співпрацює з агентствами Reuters, BBC, TRT World, Associated Press, LB.ua, Hromadske. Його фото публікували такі видання, як Wall Street Journal, TIME, Breaking news Poland, EU AGENDA, World news, The Moscow Time, ELLE, TV-24, Radio Bulgaria, Ukraine Crisis Media center, Vatican news, Радіо Свобода.

Фото: Фейсбук