Зловимсники виловили у річці Тетерів 44 кг риби.

Під Києвом виявили вилов риби на річці, де це заборонено круглий рік. Браконьєри витягли щонайменше 44 кг різних видів риби, повідомляє Київський рибоохоронний патруль.

Рибінспектори разом із Водною поліцією Вишгородського району під час патрулювання знайшли у річці Тетерів поблизу села Горностайпіль 10 риболовних сіток. Загальна довжина їх складала 600 метрів. Ці знаряддя лову є забороненими для використання у непромислових цілях.

За їх допомогою рибалки на дюралевому човні виловили 44 кілограми риби: карась сріблястий – 63 екземпляри, плоскирка – 50 екз., плітка – 34 екз., лящ – 15 екз. та по два сома і щуки. Щоби сфотографувати незаконних улов, усі виявлені рибини інспектори виклали у вигляді “ялинки”.

«Подію зафіксовано на р. Тетерів, де протягом року заборонена будь-яка рибогосподарська діяльність, а саме поблизу с. Горностайпіль Іванківського району Київської області. Збитки, завдані рибному господарству, становлять 9 741 грн», – повідомляє патруль.

Також Рибінспектори додали, що за істотну шкоду рибним запасам порушникам загрожує штраф від 1 700 до 6 800 гривень або обмеження чи позбавлення волі до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого. Також нараховується сума збитку за кожну рибину.

Рибний патруль просить громадян повідомляти про порушення Правил рибальства на «гарячу лінію» за номером (099) 341-73-18.

Нагадаємо, у Чорнобилі браконьєри розставляють пастки і вбивають коней, екологи просять допомоги.

Фото: Фейсбук