Активісти зазначають, що COVID-19 не існує.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Сьогодні, 2 квітня, до будівля КМДА вийшли декілька десятків людей на мітинг проти карантину.

Мітингарі почали сходитися близько 11:00. Виступають активісти проти посилення карантинних обмежень. Зокрема проти обмеження роботи громадського транспорту столиці, а також закриття дитсадочків та шкіл.

На місці події побувала й знімальна група телеканалу «Київ».

Люди стоять із плакатами, на яких написані їхні вимоги. Водночас декілька мітингарів по черзі вигукують свої гасла в гучномовці.

Цікаво, що активісти принесли з собою два опудала. Перше – алюзія нібито на Міжнародний світовий банк. Друге – на Міжнародну фармакологічну мафію. Саме ці організації люди звинувачують у тому, що наразі відбувається в столиці та й в Україні зокрема. Дехто вважає винним у всьому й МОЗ, і головного санлікаря України.

«Якщо оперувати цифрами, то подивіться визначення того, що таке епідемія. Потім можете підняти статистику захворювання на ОРВІ й порівняти. Так ви побачите просту істину – захворювання ОРВІ в нас зникли, а з’явилася «нова модна болячка», – розповів учасник мітингу Валентин, який не вірить у COVID-19.

До слова, усі мітингарі – без масок та не дотримуються соціальної дистанції. Водночас деякі активісти відмовлялися давати коментарі телеканалу «Київ», адже впевнені, що ЗМІ викривляють інформацію щодо COVID-19. Дехто поза камерою зазначає, що на законодавчому рівні немає жодних підстав для запровадження карантину як в Україні, так і в столиці.

Тим часом сьогодні в Києві виявлено 1 164 нових випадки коронавірусу за добу. А заповненість ліжок COVID-хворими в столичних лікарнях – майже 81%.

Фото: скріншот