Під КМДА почубилися прихильники і противники будівництва - порвали один одному плакати.

Сьогодні, 8 липня, проходить чергова сесія Київради. У цей же час під будівлею КМДА тривають акції протесту. Протестують одразу чотири групи.

Так, одна група зібралися на мітинг проти знесення МАФів, Інша – приватні підприємці. Третя – ошукані вкладники збанккрутілого банку «Аркада», четверта – противники і прихильники будівництва реабілітаційного центру для учасників АТО в Києві.

Саме в останній групі сталась сутичка – частина людей виступає за будівництво реабілітаційного центру для учасників АТО, а інші проти подібних будівництв. У результаті – порвані плакати.

Йдеться про реабілітаційний центр для ветеранів АТО, який готова побудувати компанія ТОВ “Мрія-Інвест” поблизу озера Вирлиця. Рішення про будівництво центру 7 липня підтримали представники ветеранських організацій, добровольчих батальйонів та учасників ООС.

Інформації від поліції про сутички наразі не надходило.

Цікаво, що деякі мітингувальники вже підготувалися до більш активних дій та принесли яйця.

Як зазначив голова постійної комісії Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владистав Трубіцин, начебто під КМДА зібрались тисячі представників столичного бізнесу, вимагаючи скасувати проєкти рішень, якими пропонувалося врегулювати питання розміщення тимчасових споруд на території міста Києва (тобто МАФів). Прийшли з мітингом, бо нібито не мають іншого способу «достукатися» до влади.

Нагадаємо, вчора вкладники збанккрутілого банку «Аркада» перекривали вулицю Грушевського.

Фото: Київ Медіа, Фейсбук