Компанія поки що закінчила лише 1 та 2 черги будівництва.

Сьогодні під стінами столичної мерії мітингують кияни, які придбали собі квартири у новому ЖК Відрадний-2 (проспект Комарова, 1). Вони стверджують, що забудовник обманює інвесторів, заявляючи про нестачу коштів на завершення будівництва, йшлося в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

За словами мітингарів, будівництво 24-поверхівки почалося ще 2015 року на території Національного авіаційного університету; у 2019 році перші дві секції будинку здали. Але третя і четверта досі неготові, а забудовник повідомляє, що начебто не має грошей на подальші роботи. Кияни, що придбали собі квартири, вважають, що їх обманюють.

«Квартири продані абсолютно всі, люди заплатили гроші, будівництво не ведеться. На завершення будівництва потрібно близько 100 мільйонів. Забудовник каже, що грошей немає» — розповіла одна з учасниць акції.

Замовником будівництва виступає Національний авіаційний університет, забудовником — ТОВ «РК Траєкторія», управителем фонду фінансування будівництва — ТОВ «Толока».

 

Про це будівництво ми вже писали: як повідомляв один з народних депутатів, забудовник знехтував зобов’язаннями реконструювати стадіон та спортивні майданчики НАУ, а також побудувати дитячий садок. Крім того, інвестиційна угода 2007 року з додатковими угодами начебто дозволяє нові будівництва на території університету. Деякі ЗМІ пов’язують ООО «Толока» з оточенням ректора НАУ Максима Луцького.

Тим часом, київська влада закликає Кабмін передати будинок Сікорського в комунальну власність.

Фото: Фейсбук