Також залізничники хочуть підвищення зарплат.

Під будівлею Кабінету Міністрів у Києві сьогодні, 17 лютого, зранку розпочалася акція протесту ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Про це повідомляє програма Київ.NewsRoomна телеканалі “Київ”.

Учасники заходу пояснюють, що вони протестують проти скорочення штату “Укрзалізниці”, вимагають підвищення зарплат та гідних умов праці. Мітингувальники стоять як під будівлею Кабміну, де зараз триває засідання уряду, так і через дорогу, тримаючи величезні плакати.

Кажуть, що на сьогодні середня зарплата залізничника – не більше 11-12 тисяч гривень на місяць. Якщо взяти окремі посади – наприклад слюсаря – то він заробляє 5 тисяч гривень.

Залізничники приїхали з різних регіонів України. Зокрема, працівники вузлової станції у Жмеринці розповіли, що їм планують скасувати соціальний пакет, зокрема це медичне забезпечення. А залізничники Знам’янського напрямку зазначають, що у них вакантні посади, на які не можуть знайти людей, оскільки літні люди йдуть на пенсію, а молодь не вважає оплату праці залізничника гідною.

Нагадаємо, нещодавно після обурених відгуків клієнтів “Укрзалізниця” призначила додатковий поїзд Київ-Чернівці, частоту якого скоротили. Він курсуватиме з 25 лютого по 9 березня.

Фото: скріншот