Цьогоріч явка громадян на призовні дільниці склала – понад 12 тисяч громадян.

Про це сьогодні під час онлайн-брифінгу повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

Як зазначається, за результатами цьогорічного весняного призову у столиці на строкову військову службу відправлено 557 осіб.

Із них до Збройних Сил України направлені 288 осіб, до Національної Гвардії України – 160 осіб, до Державної прикордонної служби України – 89, до Державної служби спецтранспорту України – 20. Робота комісій у столиці продовжується.

«У квітні-червні у столиці проводили призов на строкову військову службу як важливий елемент формування системи обороноздатності нашої країни. У результаті на службу до військових частин відправлено 557 осіб. На сьогодні надано понад 6 тисяч відстрочок по призову через низку обставин, зокрема, з причин наявності таких членів родини, яким необхідне піклування – непрацездатних, неповнолітніх, людей із інвалідністю, з причин навчання на денній формі тощо. Також передано в запас майже 4 тисячі призовників», – сказав Петро Пантелеєв.

За словами військового комісара Київського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Сергія Клявіна, цьогорічний призов пройшов у плановому режимі, без позаштатних подій, явка громадян на призовні дільниці достатньо висока – понад 12 тисяч громадян.

«За станом здоров’я, рівнем освіти та низкою інших рис відібрано 557 громадян для проходження строкової служби. Понад 10 тисяч громадян визнали придатними для проходження служби, з яких 6 тисяч осіб отримали відстрочку, надавши відповідні документи. Як правило, це підтвердження того, що людина у процесі здобуття освіти, необхідність відтермінування за станом здоров’я чи сімейними обставинами», – поінформував Сергій Клявін.

Нагадаємо, у Києві презентували інформаційну брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни».

Фото: unsplash