У деяких місцях були незначні короткочасні застої води, які оперативно ліквідували.

На балансовій мережі КК «Київавтодор» під час потужної зливи підтоплень не зафіксовано. У деяких місцях були незначні короткочасні застої води, які оперативно ліквідували. Про це інформує комунальна корпорація.

Як зазначається, на вул. Іллінській, 8 сталось вимивання основи дороги після перекладки каналізації. Замовник робіт – ПрАТ АК «Київводоканал», яке має і відновити покриття. Як повідомили журналісти телеканалу “Київ” наразі авто уже витягнули з ями, що утворилася.

На Глибочицькому проїзді сталось обсипання ґрунту й падіння підпірної стінки. Працівники КП ШЕУ Шевченківського району огородили місце й забезпечили вільний прохід тротуаром. Підпірна стінка не перебуває на балансі КП ШЕУ Шевченківського району. Тож, відновлювати її має балансоутримувач.

Як запевнили у КК «Київавтодор», дорожня служба столиці готова до негоди. У місцях можливих підтоплень чергує техніка. Також заздалегідь очищають зливостоки.

Нагадаємо, сьогодні ми писали про наслідки сильної зливи у Києві: на Подолі посеред вулиці провалився асфальт, на Січових Стрільців – впало дерево.

Також комунальники спростували фейк про затоплення вулиці Теліги.

Фото: facebook