Додаткові пункти щеплення розташують у центрі столиці та в с. Пирогів.

Про це повідомили в прес-службі Департаменту охорони здоров’я.

У Києві з 21 до 24 серпня встановлять додаткові намети, у яких можна буде отримати щеплення від COVID-19. Деякі з цих пунктів вакцинації планували облаштувати на вул. Хрещатик, біля монументу Незалежності та на майданчику біля центрального входу в приміщення Київської міської ради.

Структурні підрозділи КМДА опрацювали ці локації та з’ясували, що встановлення наметів на вказаних ділянках неможливе. Із 21 до 24 серпня в середмісті здійснюватимуть монтажні роботи з облаштування конструкцій до святкування Дня Незалежності України.

«Було визначено наступні локації для встановлення вищезазначених наметів: паркувальний майданчик біля НСК “Олімпійський” та біля виходу зі станції метро “Театральна”», – зазначила Валентина Гінзбург, директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА.

Відтак, додаткові вакцинальні намети встановлять на таких локаціях:

  • паркувальний майданчик біля НСК «Олімпійський»;
  • біля виходу зі станції метро «Театральна»;
  • Національний музей народної архітектури та побуту України (с. Пирогів, вул. Академіка Тронька, 1).

Пункти щеплень працюватимуть із 12:00 до 18:00.

Нагадаємо, що в наметах працюватимуть мобільні бригади, які імунізуватимуть усіх охочих громадян України або осіб, що мають постійну посвідку на проживання. Такий формат вакцинації не потребує попереднього запису. Все що потрібно – паспорт, ІНН та мобільний телефон.

Якщо у вас підписана декларація з лікарем – це значно спростить та пришвидшить процес оформлення вакцинації. Записатися на ревакцинацію рекомендовано у сімейного лікаря у найближчому до вас пункті щеплень, що розташований на базі закладу охорони здоров’я. При цьому не потрібно очікувати на запрошення – телефонуйте або записуйтеся через сервіс helsi.me самостійно.

Фото: фейсбук