Промокоди дозволяють зекономити декілька сотень гривень.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Із 5 квітня, через посилення карарнтину, проїзд у громадському транспорті столиці можливий тільки за спецперепустками, які отримали працівники критичної інфтраструктури міста. Інші ж люди, у разі потреби, мають користуватися іншим транспортом – власними автівками, велосипедами, таксі тощо.

Журналістка телеканалу «Київ» дізналася, як у період локдану онкохворі кияни доїжджали до Київського міського клінічного онкологічного центру. Попри всі карантинні заборони, пацієнтам необхідно регулярно вдівідувати лікарів.

Більшість киян діставалися до лікарні на таксі. Деяких пацієнтів підвозять знайомі.

Пацієнти кажуть, що їхати на таксі зараз дорого, адже ціни під час локдауну значно збільшилися. Однак деякі хворі користувалися спеціальними промокодами на знижку.

До слова, міська влада домовилася з деякими службами таксі про те, що керманичі возитимуть онкохворих людей за звичними тарифами та надаватимуть знижки на проїзд. Отримати цей промокод могли пацієнти, що наразі перебувають на стаціонарному або денному лікуванні.

«Ми зібрали завідувачів хіміотерапевтичного та радіологічного відділень. Це ті відділення, де пацієнтам не можна переривати лікування. Роздали ці промокоди завідувачам, а вони вже самостійно віддавали їх пацієнтам. Також ми роздали інструкції, адже деякі пацієнти не користуються додатками служб таксі», – розповіла Олена Руденко, очільниця відділу АСУ КНП КМКОЦ.

«КМДА нам надали близько 500 промокодів для пацієнтів за минулий місяць. Цього місяця промокодів збільшено ще на 300. Тому хворі, отримуючі ці промокоди, роблять свій проїзд дешевшим на 100-200 гривень», – зазначив Олександр Клюсов, в. о. директора КНП КМКОЦ.

Водночас у медзакладі розповіли, що наразі постійно збільшується кількість нових пацієнтів.

«Заклад на 90% забезпечено ліками та необхідними матеріалами. Відтак, люди знають, що точно отримають допомогу. Водночас вдалося адміністраці онкоцентру та КМДА налагодити доставку хворих до лікарні», – повідомив Віктор Сердюк, голова наглядової ради КНП КМКОЦ.

«Наші пацієнти отримують лікування, попри те, що відбувається в країні. Усі пацієнти здають тестування на коронавірус. Якщо тест позитивний – пацієнти зв’язуються зі своїм сімейним лікарем та вирішують це з ним. Якщо стан пацієнта вимагає, щоб його супроводжували рідні чи близькі люди, то вони також приходять на територію відділення тільки за наявності тестування на COVID-19», – пояснила Тетяна Вотько, заввідділення хіміотерапії.

Саме завдяки такому контролю в медзакладі вдалося уникнути значних спалахів коронавірусу. Були поодинокі випадки. Тоді відділення закривали, а пацієнтів переводили в інші.

Фото: фейсбук