З 8 січня в країні починають діяти додаткові карантинні обмеження.

Громадський транспорт у Києві з 8 до 24 січня, ймовірно, працюватиме за іншим графіком. Про це повідомив Департамент транспортної інфраструктури КМДА. —

При цьому жодних подробиць про зміни в графіку руху транспорту у відомстві не навели, і пообіцяли, що про них повідомлять пізніше.

«…під час дії додаткових протиепідемічних обмежень із 8 до 24 січня інтервал руху громадського транспорту може бути змінено. Про що буде повідомлено. Окрім того, можливе обмеження на вхід пасажирів на станціях метро для уникнення скупчення людей на платформах та у вагонах поїздів. Про відповідні зміни пасажирів інформуватимуть через звукові оголошення у салонах рухомого складу та на станціях метрополітену» — повідомили в Департаменті.

Також в КМДА закликали киян взагалі не користуватися громадським транспортом без нагальної потреби.

Як ми вже повідомляли, з 8 по 24 січня 2021 року буде заборонено: відвідування навчальних закладів, крім дошкільної освіти та спеціальних закладів; робота кафе, барів, ресторанів (крім доставки і замовлень на виніс); робота ТРЦ, розважальних закладів, салонів краси, фітнес-залів, басейнів, кінотеатрів; продовольчих і непродовольчих ринків.

Раніше ми писали про те, що на Різдво центральні станції метро в Києві можуть частково закрити.

Фото: фейсбук