Вона допоможе піднятися на Еверест і вирушити на сафарі.

У Києві стартує інтерактивна виставка #Вражаріум.

Про це йдеться в програмі “Київ.NewsRoom” телеканалу “Київ”.

#Вражаріум розміщений у двох морських контейнерах і складається з понад 40 інтерактивів і шістьох VR-станцій. Виставка допоможе відвідувачам у період пандемії віртуально побувати в найрізноманітніших куточках світу.

Так, Відвідувачі можуть піднятися на Еверест разом з альпіністом Джоном Гріффітом, вирушити на Сафарі, щоб зустрітися з левами й слонами та аплодувати на шоу Cirque du Soleil у віртуальній реальності.

Пропонують також політати над Києвом, над Станіславськими кручами, рожевим озером чи біля вітряків над Олешківською пустелею, послухати, як реве найгучніший у світі стадіон, співають вуличні музики та стукає двигун тук-тука.

У 12-метровому морському контейнері відвідувачів чекають понад 30 інтерактивів, присвячених чотирьом містам: Парижу, Нью-Йорку, Ріо-де-Жанейро та Бангкоку.

Тут можна побачити світлове шоу на Нотр-Дам де Парі, обрати маршрут нью-йоркського таксі, опинитися на карнавалі в Ріо та зазирнути на ринки тайської столиці.

Другий контейнер відтворює вулицю марокканського міста Шефшауена, яке називають блакитним через колір будинків. Можна почути віддалений галас марокканського базару, деталі місцевого побуту й аромат спецій створюють враження присутності.

Природні дива представить об’ємна 8-метрова інтерактивна ілюстрація від клубу Pictoric. Всередині приховані біноклі з краєвидами Великого каньйону США і солончаків Болівії, привітання з антарктичної станції «Академік Вернадський», північне сяйво, кольором якого ви можете управляти, а також рафлезія — найбільша квітка у світі.

Виставка відкривається 28 серпня по 4 вересня під Аркою дружби народів

Вхід вільний за реєстрацією на локації. Режим роботи: у будні — з 16:00 до 21:00, у вихідні — з 10:00 до 21:00.

Фото: facebook