Петиція зібрала 25290 голосів з 25000 необхідних.

Електронна петиція із проханням повністю заборонити концертну діяльність артистів з Росії до повернення окупованого Криму та відновлення Україною контролю над Донбасом на сайті президента набрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів.

Петицію створив Ігор Кондратюк. На його думку, виступи російських виконавців в Україні до завершення війни з РФ – це “нонсенс і колаборація з агресором”.

“Музика і інші види мистецтва від агресора не можуть бути поза політикою під час війни. Оскільки вони є продовженням війни іншими методами – методами зацікавлення українців культурою агресора, від зброї якого загинули тисячі українців та зазнали поневірянь мільйони вимушених переселенців”, – йдеться в петиції.

На переконання Кондратюка, артисти з країни-агресора, які промовчали і тим самим підтримали окупацію Криму та розв’язання Росією війни на Донбасі, своїм мовчанням “теж несуть відповідальність за агресивні дії Росії”.

Телеведучий пропонує пускати до України лише тих російських представників культури, які  публічно виступили проти російської агресії.

До слова, петиція була зареєстрована 21 вересня і вже набрала 25 172 голоси.

Тепер петицію має розглянути президент Володимир Зеленський.

Нагадаємо, російський репер Баста знову зібрався з концертом до Києва.

Фото: facebook