На його місці планують побудувати черговий ТРЦ.

Столичні підприємці та активісти виступили проти знесення книжкового ринку “Петрівка”, на місці якого міська влада дозволила звести черговий ТРЦ. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив президент фонду “Культурні новації”Владислав Трубіцин.

«На цьому культовому місці, де понад 20 років реалізовувався найвишуканіший букіністичний і навіть антикварний (!) книжковий попит, тепер планують звести черговий торгово-розважальний центр. Сьогодні дирекція ринку просто поставила підприємців перед фактом, що “бульдозери за день все знесуть, і ринку тут не буде”. Ми починаємо боротьбу за збереження найбільшого в Києві, Україні та Європі книжкового ринку “Петрівка”», — написав Трубіцин.

Також він додав, що активісти боротимуться за те, щоб зберегти ринок і передати його у власність місцевої територіальної громади. Зокрема, Трубіцин оголосив про створення громадської організації, яка буде оскаржувати незаконні рішення попередніх київських властей і контролювати дії нових власників і адміністрації ринку, щоб вони не обмежували інтереси підприємців.

«Ми будемо боротися за те, щоб київська територіальна громада була власником всіх соціально значущих об’єктів на території міста і могла сама здійснювати управління ними», — заявив він.

Фото: Unsplash