Джек-рассел-тер'єр Патрон - талісман ДСНС України, який допомагає саперам шукати міни, снаряди та інші вибухові речовини.

Так, днями журналісти на брифінгу ДСНС поспілкувалися з власником песика та розпитали рятувальника, що його улюбленець любить. Проте під час розмови з журналістами песик настільки втомився від робочих буднів, що заснув, поклавши голову на стіл.

“Патрон несе службу у ДСНС Чернігівської області. Працює з саперами 24 на 7, їздить з ними на усі розмінування. Також він присутній при знищенні боєприпасів. Патрончику 2 роки, любить дуже сир. Хто хоче його заохотити, може Новою Поштою присилати нам смаколики”, — розповів власник Патрона.

Крім того, Патрон отримав нагороду від Зеленського за пошуки вибухівки. Нагородили Патрона та його господаря 8 травня у присутності Джастіна Трюдо. Під час нагородження маленький захисник гавкав на прем’єр-міністра Канади і змусив того виправдовуватися. “У мене немає нічого забороненого!” – сказав Трюдо Патрону.

Загалом, нагороди “За віддану службу” та “За мужність” 3 ступеня вручили власнику собаки Михайлу Ільєву, але Патрон їх понюхав та схвалив.

Після веселих пригод Патрона у мережі Андрій Андрушків запропонував створити про Патрона мудбтик. Адже мультфільм стане касовим та може отримати Оскар. Крім того, частину грошей можна віддати на відновлення шкіл та садочків України.

“Бери пиши, неси в Pixar, шукай смокінг чи вечірню сукню, піднімайся на сцену кінотеатру Кодак, забирай Оскар. Ось, до речі і остання сцена з того мультфільму вже готова. З виробниками і дистриб’юторами домовитися, що частка прибутку іде на відбудову дитячих садків і шкіл”, – зазначив Андрушків. Для останньої сцени чоловік запропонував використати момент, коли Патрон заснув під час брифінгу.

Нагадаємо, нещодавно песик відвідав діток з Охматдиту.

Kyiv Media

Фото: Фейсбук