Суд дійшов висновку, що Шишимарін діяв із прямим умислом, коли кілька разів вистрілив у мирного жителя.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

Під час суду прокурори довели, що командир відділення в/ч 32010 «4 танкової Кантемирівської дивізії Московської області» декількома пострілами, один з яких – в голову, через відкрите вікно вкраденого автомобіля, в якому він їхав разом з іншими військовими РФ, в смт Чупахівка Сумської області вбив 62-річного потерпілого. Беззбройний чоловік, який йшов узбіччям з велосипедом та розмовляв по телефону, помер на місці всього в декількох десятках метрів від власного будинку.

Прокурори представили зібрані під час досудового розслідування докази, зокрема автомат засудженого АК-47М, з якого він здійснював постріли, висновки судових експертиз та результати проведеного слідчого експерименту.

За цим фактом суд міста Києва визнав винним першого російського військовослужбовця в порушенні законів та звичаїв війни, поєднаному з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України). Суд призначив йому покарання у виді довічного позбавлення волі.

Нагадаємо, за даними слідства, 28 лютого 21-річний окупант убив беззбройного жителя смт Чупахівка Сумської області, який вів узбіччям дороги велосипед. Чоловік помер на місці, за кілька десятків метрів від свого будинку.

18 травня дружина вбитого була присутня на засіданні під час якого Шишимарін повністю визнав свою провину. На засіданні 19 травня жінка заявила, що вимагає для військового довічного або ж обміну його на бійців “Азовсталі”.

Фото: Фейсбук