Євгенія Кулеба заявила про «глобальні питання та зміни».

Про це вона розповіла в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

Зокрема, політикиня одразу згадала про новий Генплан Києва — за її словами, він здатен вирішити проблему незаконних забудов у місті.

«Нам цікаві і важливі глобальні питання, глобальні зміни в місті, і ми розробляємо стратегію і тактику, виходячи з нашої програми… Абсолютно точно, що ми будемо активно обговорювати питання нового генерального плану Києва. Нам потрібно залучити, якнайбільше киян і експертів до його доопрацювання і проголосувати за цей документ… Новий якісний генплан врегулює багато питань і зніме напругу з таких проблем, як незаконні забудови» — заявила вона.

Також Кулеба розповіла про плани на розвиток столичних мікрорайонів.

«Ми також будемо розвивати мікрорайони столиці, щоб мінімізувати в Києві існуючу маятникову систему, коли вранці все з лівого берега їдуть на правий на роботу, а потім увечері з роботи – додому – з правого берега – на лівий. І це одна з причин пробок на дорогах. Дану проблему допоможе вирішити розвиток мікрорайону. Щоб людина могла і дітей в школу і дитячий садок відвести, і на роботу в свій офіс пішки ходити, а ще насолоджуватися культурою, здобувати освіту – і все це в рамках мікрорайону» — розповіла жінка.

Окремо політикиня згадала про київський транспорт — «Слуги…» вважають, що головною проблемою цього напрямку в Києві є маршрутки.

«Це абсолютно очевидна задача, яку теж будемо вирішувати і це наша стратегічна мета – прибрати маршрутки з вулиць Києва. Зрозуміло, ми не можемо пообіцяти, що вже завтра маршрутки зникнуть з вулиць столиці… Але буде розроблено стратегію, визначимося з тактикою. Ми покажемо, як будемо працювати в цьому напрямку» — обіцяє Кулеба.

Крім цього, Кулеба повідомила про те, що «Слуги…» не обов’язково будуть створювати коаліцію в Київраді, а якщо і будуть, то не з ОПЗЖ. Також розповіла про те, що має «ділові» відносини з Віталієм Кличком.

«Я, звичайно, знаю мера, я в Києві займала досить активну позицію. Впевнена, будь-які політичні сили і політики повинні об’єднувати зусилля і діяти в інтересах киян і столиці» — натякнула Кулеба.

Раніше ми вже писали про Євгенію Кулебу: це дружина міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, яка ще у серпні збиралася балотуватися у Київраду разом з «Партією зелених», і навіть знялася у рекламі, але потім очолила список «СН».

Фото: фейсбук