Наприклад, аби доїхати з лівого на правий берег Києва потрібно заплатити понад 500 гривень

Про це повідомляють у соцмережах кияни, які не мають спецперепустки на громадський транспорт і намагаються доїхати на роботу на таксі.

Люди публікують скріншоти застосунків різних служб перевезень, аби показати, які сьогодні ціни на таксі. Так, аби у перший день локдауну доїхати до роботи з лівого н аправий берег – з Лісового масиву до Липок – служба перевезень Bolt проситьзаплатити 502 гривні.

А щоб дістатися від станції метро “Позняки” до станції “Іподром” звичайних машин немає. Проте псажирові запропонують скористатися бізнес-класом за 680 гривень.

Проте не лише за довгі відстані таксі заламують такі ціни. Наприклад, найбільш незрозуміло киянам, звідки за дорогу від вулиці Академіка Курчатова до Броварського проспекту відстанню у 3,3 кілометри взялася ціна у понад 566 гривень. Таку суму запросила служба перевезень Uber.

Проте “рекордсменом” виявилася ціна Uber за дорогу від Оболоні до Теремків – майже 800 гривень.

Такі ціни були у пікові години. Наразі Вартість проїзду в таксі дещо знизилась, проте залишаються високою. Як пояснив водій служби перевезень Uklon, сьогодні у них аншлаг. Однак чимало замовлень є груповими – одну машину замовляють одразу троє-четверо людей.

Нагадаємо, протягом 5-16 квітня у Києві громадський транспорт впускатиме пасажирів лише за спеціальними перепустками. Нещодавно у столиці виявили продаж підроблених спецперепусток.

Фото: скріншоти