Насамперед квитки отримають працівники медзакладів.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У Києві почали оформлювати спецперепустки на громадський транспорт. Керівники підприємств та організацій мають надіслати лист на ім’я директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА за такою адресою: вул. Леонтовича, 6, конференц-зал, 2 поверх.

Загалом Київська міська влада підготує близько 400 тисяч спецперепустокщоб організувати обмежений доступ громадян в транспорт із 5 до 16 квітня.

Знімальна група телеканалу «Київ» побувала в Департаменті й дізналася, як наразі триває процедура оформлення перепусток.

Станом на 13:00 2 квітня під будівлею Департаменту уторилася черга з підприємців, які прийшли подати документи. Кияни занепокоєні, адже досі не знають, коли саме вони отримають свої спецперепустки.

«Перепустки видаються за певним затвердженим порядком. Сьогодні (2 квітня – ред.) до нас уже надійшло близько 3 тисяч листів із проханням надати спецперепустки. Насамперед хочу звернути увагу, що спецперепустки видаються лише працівникам критичної інфраструктури. Звісно, що в пріоритеті – працівники медзакладів. Наразі всі охочі подають свої листи. Далі фахівці Департаменту будуть розглядати листи, формувати їх відповідно за напрямками. А отримати квитки можна буде залежно від роботи закріплених структурних підрозділів і РДА. Про перелік закріплених департаментів та РДА можна прочитати на сайті КМДА. Там є всі контакти та електронні адреси», – розповіла Анна Голосинська, речниця Департаменту транспортної інфраструктури.

Наразі Департамент отримав першу партію спецквитків. За словами пані Анни, фахівці їх перераховують та формують списки, кому їх надати першочергово. До слова, квитки видаватимуть і на вихідних – 3 та 4 квітня.

«Сьогодні ми роздали декілька квитків департаментам та структурним підрозділам, щоб вони завтра змогли почати роздавати їх підприємствам та організаціям. Перед видачею квитків фахівець Департаменту транспортної інфраструктури буде зв’язуватися зі структурними підрозділами й повідомляти про результат опрацювання запиту й про те, де та коли можна забрати квитки», – повідомила речниця Департаменту.

Відтак, отримувати спецквитки почнуть завтра, 3 квітня. Насамперед їх видадуть працівникам медзакладів.

«Ми розуміємо, що всі хочуть їхати і всім потрібно на роботу. Але ми маємо дуже обмежену кількість квитків», – наголосила Анна Голосинська.

Нагадємо, сьогодні, 2 квітня Віталій Кличко під час онлайнового брифінгу показав, який вигляд матимуть спецперепустки для громадського транспорту.

Фото: фейсбук