На території Київського іподрому відбулось відкриття літнього сезону та перші заїзди коней французької рисистої породи.

Про це повідомили у Київській міській раді.

У повідомленні зазначили, що  у воєнний час команда іподрому продовжує роботу та організовує кінні заїзди, які приваблюють вболівальників різноманіттям інтеграцій традиційних перегонів. Так, перші літні перегони відвідали понад три тисячі киян.

«У час війни врази зменшилась кількість різного роду спортивних подій. Наразі ми вирішили поступово відновлювати роботу та організовувати кінні перегони – це доступний спосіб поспілкуватися з друзями та провести дозвілля на свіжому повітрі. На відкриття літнього сезону прийшли понад три тисячі людей різного віку, які спостерігали за протистоянням сильних та благородних тварин. Вболівальники шалено підбадьорювали свого улюбленого коня. Ми плануємо й надалі регулярно організовувати кінні перегони, які справді будуть сімейними заходами, оскільки окрім самих заїздів на території буде організовано багато розважальних атракцій для дітей та їх батьків», – розповіли в КП «Київський іподром».

У КП «Київський іподром» додали, що на території комунального підприємства утримуються та проходять тренінг 300 коней верхових та рисистих порід.  З перших днів війни працівники підприємства в штатному режимі знаходились поруч з тваринами та  запроваджували всі необхідні заходи заради збереження коней в хорошій фізичній формі.