Сьогодні, 19 липня, мер Києва та легендарний боксер Віталій Кличко відзначає 50-річний ювілей.

Про 50-річний ювілей мер столиці написав в Facebook.

“Друзі! Перші 50 раундів вистояв!: Далі буде…”, – підписав фото Кличко.

До свого дня народження київський міський голова показав відео з основними моментами свого життя.

«Друзі! Життя несеться швидко. Й інколи, згадуючи його моменти, думаєш: невже це все було зі мною? Чи хотів би я змінити щось, якби була така можливість? Мабуть, ні. Всі виклики, що долав, і всі радощі, які пережив – це моя історія. Й історія людей, які були поруч, і які сьогодні поруч зі мною. Колись я обрав своїм гаслом слова: Немає нічого неможливого! І це було і залишається моїм життєвим кредо. Бо так і є – якщо ти віриш в себе, в свою мрію, в свою справу і готовий працювати та битися до кінця» – зазначив у дописі до відео Віталій Кличко.

До фільму, зокрема, увійшли унікальні кадри з особистого архіву Віталія Кличка. А також – відео про початок кар’єри легендарного спортсмена, його шлях до чемпіонства в боксі. Відео про події з політичної діяльності Віталія Кличка – депутатство у Київраді, українському парламенті, участь у Революції Гідності та діяльність на посаді мера столиці.

Кличко розповів, що 50 – тільки екватор, та на честь ювілею підтягнувся 50 разів.

Відео мер опублікував у своєму Telegram.

“Головне – мати мету і наполегливо йти до неї. Ніколи не опускати рук. Нічого не боятися і не зважати на тих, хто не віритиме в тебе. Бути сильним і ставити перед собою високу планку. Я завжди так робив”, – написав мер.

У святковому відео він розповів, що проїхав на велосипеді 50 км, підкорив гору Казбек – 5 000 метрів та стрибнув з парашутом з 5 000 метрів.

Також стало відомо, що сьогодні Кличко пішов у відпустку «за сімейними обставинами».

Відповідне розпорядження оприлюднено на сайті Київської міської держадміністрації.

Відпустка мера буде недовгою – лише три дні.

«Відбуваю у відпустку без збереження заробітної плати терміном на три календарні дні з 19 до 21 липня 2021 року за сімейними обставинами», – сказано в розпорядженні.

До слова, Віталій Кличко  – шестиразовий чемпіон світу з кікбоксингу, чемпіон світу з боксу у важкій вазі за версіями WBO, WBA, The Ring, срібний призер чемпіонату світу з боксу серед любителів за версією AIBA, триразовий чемпіон України з боксу серед любителів, чемпіон I всесвітніх ігор військовослужбовців у важкій ваговій категорії.

25 травня 2014 року був обраний мером Києва, набравши 56,7 % голосів виборців. 25 червня 2014 року призначений головою Київської міської державної адміністрації.

На виборах 16 листопада 2015 року Кличко переміг у другому турі Борислава Березу, набравши 65,5% голосів.

Фото: facebook