Тетяна Шульженко працює завідувачкою дорослого інфекційного відділення у Броварській багатопрофільній клінічній лікарні.

Про це повідомляє Київська облдержадміністрація.

Лікарка сказала, що вирішила вакцинуватися після того, як побачила наслідки перебігу COVID-19 у пацієнтів.

«Перебіг коронавірусної хвороби може бути дуже важким і навіть призвести до смерті пацієнта. Ми, медичні працівники, кожного дня бачимо наслідки COVID-19. Вакцинування формує імунітет до вірусу та допомагає попередити інфікування. Проте навіть, якщо ви й захворієте, то перенесете хворобу значно легше. Саме тому я прийняла для себе рішення отримати щеплення і навіть встигла зробити це на самому початку вакцинальної кампанії в області», – сказала Тетяна Шульженко.

У коментарі «Громадському» вона зіналась, що до вакцинації не готувалася. Після ін’єкції почувається добре.

«Почуваю себе добре. Прийшла з робочого місця, одразу провакцинувалася. Пів години перебувала під наглядом лікаря, зараз піду працювати далі», — сказала лікарка.

Головний лікар медзакладу Валентин Багнюк зазначив, що сьогодні планують вакцинувати 23 медиків. Сам він вакцинуватися зараз не буде, оскільки нещодавно перехворів на COVID-19, проте обов’язково зробить щеплення пізніше.

Заступниця голови КОДА Тетяна Щербак зазначила, що Київщина отримала 16 600 вакцин Oxford/AstraZeneca і першу хвилю вакцинації в області планують завершити вже через два-три тижні.

Нагадаємо, заступник мера Києва Володимир Бондаренко заявив, що Київ почнуть вакцинувати, коли отримають необхідну кількість вакцин – мільйон доз.

Фото: Фейсбук