Кияни активно надають свої пропозиції, є час до 1 травня.

З метою завершення процесу дерусифікації у столиці перелік міських об’єктів, які необхідно перейменувати, збільшено до 467. Кияни активно надають свої пропозиції щодо нових назв для об’єктів міського підпорядкування, інформує сайт КМДА.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, мешканці столиці мають змогу ознайомитись з повним переліком міських об’єктів, які планується перейменувати, та надати свої пропозиції до 1 травня поточного року на електронну адресу: [email protected].

«Ми бачимо кожну пропозицію, яка надходить від киян, тому було прийнято рішення змінити кількість об’єктів, які підпадають під процес перейменування до 467. Депутатський корпус Київської міської ради підтримує всі громадські ініціативи щодо перейменування міських об’єктів, які пов’язані з росією та білоруссю. Українська історія – це не про тоталітаризм та військову агресію. Ми вільний та мирний народ, який століттями бореться за право жити в незалежній державі. У час повномасштабного вторгнення росії кожен з нас усвідомлює цінність дерусифікації, оскільки тільки так ми зможемо захистити свою державу від агресивних «визволителів» та фальсифікації історичних подій», – зазначив Бондаренко.

Повний список обʼєктів, які планується перейменувати, а також зразок оформлення обґрунтування щодо нових назв можна знайти за посиланням.

Фото: Фейсбук