Найбільші черги на ринку утворилися біля прилавків з фруктами та яйцями.

У Києві у супермаркетах та на ринках утворилися черги покупців. Найбільше перед святами купляють фрукти та яйця. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

Kyiv Media

За словами покупців, на касах у супермаркетах доводиться стояти по 10-15 хвилин. Крім того, є невеликі черги на ринку між прилавками з фруктами та яйцями. Кияни кажуть, що скуповуються в останню мить, бо хочуть свіжі продукти на свята.

“Бо хочеться свіжішого, не хочеться, щоб воно все лежало і потім ще готувати тиждень, а потім все це їсти тиждень. Тому купляємо небагато і перед святом, щоб одразу на стіл свіже і все”, – розповіла Інна.

Kyiv Media

За словами продавців, зранку людей менше, просте вже після обіду черги стануть значно більші. Перед святами люди купляють майже все, особливо беруть фрукти – мандарини та апельсини. Ціна за них 45-60 гривень. Проте інколи беруть і ананс за 150 грн, або ж авокадо за 35-55 грн. Покупці кажуть, що ціни перед Новим роком подорожчали відсотків на 20%, але вони були до цього готові.

Фото: скріншоти