Він наголосив, що місто робить усе для того, щоб самостійно добудувати міст.

Про це Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, коментуючи пропозицію «Укравтодору» передати міст.

«По-перше. Щодо великих інфраструктурних об’єктів столиці. Хочу нагадати, що із 2004 року в Києві стоїть недобудованим і не введеним в експлуатацію Дарницький міст. А по ньому їздять авто, тисячі людей щодня, – нагадав мер. – Місто, за законом, не має права здійснювати там роботи. Оскільки міст перебуває на балансі «Укрзалізниці», – сказав Кличко.

Він зазначив, що відомство вже кілька років, незважаючи на всі звернення столичної влади, не передає міст на баланс Києва. Тому, значить, його повинна добудувати держава.

«І «Укравтодору», як державній структурі, варто не займатися маніпуляціями і публічними заявами, а взяти і нарешті добудувати та ввести в експлуатацію хоча б Дарницький міст», – наголосив Кличко.

Щодо Подільсько-Воскресенського мосту, мер зазначив, що роботи на мосту тривають і місто робить все, щоб добудувати об‘єкт.

«Роботи на Подільсько-Воскресенському мостовому переході тривають. І вийшли на фінальну стадію добудови. Терміни робіт дещо зсунулися через пандемію, що спричинила і економічну кризу, і проблеми з логістикою. Також внесли, так би мовити, «корективи» і протести мешканців Русанівських садів. Але ми робимо все, щоб добудувати мостовий перехід. І ми це зробимо! Бо кияни вже давно чекають на нього», – наголосив мер столиці.

Він підкреслив, що передавання об’єкту «Укравтодору» значно відтермінує добудову об’єкту.

«Втілення «ідеї» щодо передачі об‘єкту на баланс «Укравтодору» значно відтермінує добудову мостового переходу. – Поки пройдуть всі бюрократичні процедури, передбачені законом», – наголосив Віталій Кличко.

До слова, Кличко пообіцяв відкрити Подільсько-Воскресенський міст до літа 2021. Раніше Укравтодор, який підпорядковується Мінінфраструктури, не виявляв бажання долучитися до будівництва Подільського мосту.

Нагадаємо, 23 лютого мер столиці повідомив, що Дарницький міст майже 20 років не введений в експлуатацію, перебуває на балансі «Укрзалізниці» і відомство вже кілька років, незважаючи на всі звернення столичної влади, не передає об’єкт місту. Також мер просив державу передати на баланс міста Гостиний двір, будинок Сікорського та цех №5 заводу «Більшовик».

Фото: КМДА