На вулиці Симона Петлюри біля вокзалу можуть побудувати 15-поверховий Apart Hotel Times.

Про це повідомляє забудовник ZIM Group на своєму сайті.

В описі готелю забудовник вказує, що це буде «стриманий та вишуканий готель, який височіє вгору на 15 поверхів, вражаючи своєю довершеністю, та пропонує до заселення 352 номери комфорт-класу, облаштованих за останніми світовими стандартами з врахуванням естетичності та функціональності приміщень».

Kyiv Media - всі новини Києва Kyiv Media - всі новини Києва Kyiv Media - всі новини Києва

Відповідно до заявлених даних, будівля буде 15-поверховою. Однак на фотографіях проекту будівля налічує більше 20 поверхів.

ZIM Group планує будувати готель уже в 2020.  Згідно з візуалізацією проекту будівля буде перебувати в безпосередній близькості від Центрального залізничного вокзалу, навпроти автостанції «Київ».

На сьогодні власниками ZIM Capital Group  є Андрій Маційчук і кіпрська компанія Querbinello Holdings Ltd («Квербінелло Холдінгс Лтд»), керівником – Євгеній Степанюк. ZIM Capital Group «Наші гроші» пов’язують з екс-нардепом від БПП Дмитром Андрієвським.

Нагадаємо, столична вулиця Симона Петлюри – вулиця у Шевченківському районі  Києва, що пролягає від бульвару Тараса Шевченка до Вокзальної площі і славиться великою кількістю історичних будівель кінця 19 -початку 20 століття. Забудови вулиці здебільшого мають 3-6 поверхів.

Фото: ZIM Group