На інспекції алеї сьогодні побував мер Києва Вталій Кличко.

Побачити, що вже змінилося на Пейзажці вдалося також знімальній групі програми “Київ.NewsRoom” телеканалу “Київ”.

 

Міський голова Києва Віталій Кличко зазначив, що це вже завершено другу чергу реконструкції. Тут вимостили гранітне покриття та облаштували екологічну тротуарну плитку.

Також влаштували оглядові майданчики, нову дощову каналізацію. Відремонтували підпірні стіни, покриття тротуарної групи арт-об’єктів, встановили сучасне освітлення, систему відеонагляду, тривожні кнопки. А також відремонтували сходи та влаштували нові газони.

Родзинкою Пейзажної алеї тепер будуть не тільки скульптури, але і лави. Загальна протяжність нових лав на алеї становить майже 400 метрів. І їх ще продовжать встановлювати. Найдовша окрема лавка на променаді сягає довжини близько 50 метрів“, – сказав мер, оглядаючи оновлену туристичну роздинку Подолу.

Додав, що вже почалиася реконструкція нижньої частини Пейзажної алеї. На ній, зокрема, влаштують сходи, доріжки з гранітного покриття та мережу зовнішнього освітлення. Цю реконструкцію планується завершити до серпня цього року.

“Таким чином ми продовжуємо облаштування великого туристичного маршруту історичним центром Києва. – Від Софійської площі через Андрівський узвіз, Алею Художників, парк Володимирська гірка та велосипедно-пішохідний міст до дніпровських схилів поблизу Лаври”, – сказав Кличко.

Фото: Фейсбук