Зелені «живі» стіни будуть висаджені біля будівель закладів освіти та житлових будинків району.

Печерський район долучився до вертикального озеленення міста. Про це повідомляє прес-служба Печерської РДА.

Якщо центральний район столиці – то перше, що спадає на думку, це адмінбудівлі та бізнес-центри. Але від сьогодні Печерськ долучився до еко-проекту «Місто живих стін» та надихатиме своєю історичною красою ще більше” — йдеться в дописі.

Повідомляється, що в рамках вертикального озеленення та еко-ініціативи «Місто живих стін» Печерському району передано паростки винограду Вічі у присутності голови Печерської райдержадміністрації Наталії Кондрашової, начальника Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександра Возного, начальниці управління освіти та інноваційного розвитку Тетяни Копил-Філатової, директорів КП УЗН Ігоря Білого та Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Печерського району Ігоря Павлика.

Зелені «живі» стіни будуть висаджені біля будівель закладів освіти та житлових будинків району. Це сприятиме не тільки затишку, але і кращій якості повітря, зазначили в РДА.

Виноград Вічі є ідеальним покриттям для великих площ огороджень та стін. Важливим є те, що ця рослина швидко росте, легко вирощується та не потребує особливого догляду” — йдетсья в релізі.

Фото: Фейсбук