Виконати робити вартістю 90 мільйонів гривень мають за бюджетний кошт.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Київської міської прокуратури.

У дописі зазначили, що Печерська окружна прокуратура столиці оскаржує тендер на виконання протизсувних робіт на о. Глинка вартістю 90 мільйонів гривень.

Зокрема прокуратура вживає заходи представницького характеру за виявленими фактами, що свідчать про порушення державних інтересів при використанні бюджетних коштів на вказану суму.

За результатами проведених відкртих торгів у березі 2020 року між КП та комерційною структурою укладено договір підряду на виконання протизсувних робіт на озері Глинка за кошти місцевого бюджету. Водночас встановлено, що вказана комерційна структура у 2017 році вже залучалася як субпідрядник до виконання цих же робіт, які не були належно виконані.

Відтак, прокуратура звернулася з позовом до суду щодо визнання недійсними рішення тендерного комітету та договору підряду на виконання протизсувних робіт на озері Глинка в Печерському районі столиці.

Цікаво, що в межах зсувонебезпечної території озера розташовані житловий будинок, а також теплова мережа, що забезпечує теплом Печерський, Голосіївський та Шевченківський райони міста Києва. У зв’язку з цим, за даними прокуратури, виконання вказаних робіт набуває вкрай важливого значення для територіальної громади міста.

Київ Media намагається з’ясувати деталі цієї події.

Фото: фейсбук