Люди вимушені враховувати можливі затори або обирати альтернативний транспорт.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Від сьогодні, 23 червня, на дорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський, котра веде до аеропорту «Бориспіль», обіцяли частково обмежити дорожній рух. Завершити всі ремонтні роботи обіцяють до 20 серпня 2021 року.

Для ремонту пропускну можливість автомагістралі знизять із 8 до 4 дорожніх смуг. Спершу дорожники перекриють 4 смуги в напрямку Борисполя, а транспорт пустять по зустрічній – організують по 2 смуги в кожному напрямку. Тож, на цій ділянці ймовірні затори.

Відтак, громадянам доведеться обирати альтернативний транспорт, який довезе їх із Києва до Борисполя. Наприклад, швидкісний потяг Kyiv Boryspil Express, який курсує щогодини протягом доби.

Сьогодні, 23 червня, станом на 13:50 поїзди мають великий попит. Попри те, що о 12:00 ремонтні роботи на трасі ще не розпочалися.

Працівники залізниці розповіли, що пасажиропотік наразі в декілька разів більший, ніж зазвичай – заповнені всі вагони.

Водночас люди скаржаться, що через перекриття траси можуть не встигнути на свій літак в аеропорту «Бориспіль». Тому більшість громадян таки обирають потяги, адже там є гарантований чіткий розклад руху.

Окрім цього, чимало людей користуються поїздами й тоді, коли їдуть із Борисполя в Київ.

До слова, один вагон експресу може вмістити близько 100 людей.

Андрій Уманець, директор залізничної швидкісної компанії, розповів, що в разі потреби зможуть додати швидкісних потягів Kyiv Boryspil Express,які наразі за добу перевозять по 1700 людей.

«На сьогодні в нас працює 22 пари поїздів, які курсують щоденно та цілодобово. Залежно від пасажиропотоку ми зможемо додати ще 6 пар потягів», – розповів Андрій Уманець.

Фото: фейсбук