Україна купувала вертольоти 5 років тому у Франції, половина з них була вживана.

Про це сказав редактор сайту «Наші гроші» Юрій Ніколов в ефірі телеканалу «Київ».

«Ми не знаємо, що відбулося. Я нагадаю, як Україна купувала вертольоти 5 років тому. Мова йшла про закупівлю на пів мільярда доларів. Цим опікувався міністр внутрішніх справ Аваков. Він особисто літав у Францію і домовлявся. Ми тоді замовили пів сотні вертольотів, половина з яких була вживаною. Нашій редакції вдалося отримати їхні номери і по них перевірити, що це справді вертольоти, які 10 років тому купувала Норвегія. І призначалися для польотів на бурові установки в Північному морі. Норвегія – відома нафтовидобувна країна. На цих вертольотах возили буровиків у море. І у них теж трапилась трагедія, впав вертоліт, і загинуло 13 людей. Норвежці проаналізували дані щодо роботи усієї партії вертольотів і відразу відмовились від них, повернувши усю партію Airbus», – зазначив Ніколов.

Нагадаємо, що сьогодні вранці, 18 січня, у Броварах поблизу дитячого садка впав гвинтокрил, загинуло 15 людей.

Відомо, що в авіакатастрофі загинули міністр внутрішніх справ Монастирський, перший заступник міністра Єнін та державний секретар Лубкович.

Речник Повітряних сил Юрій Ігнат заявив, що про причини авіакатастрофи в Броварах говорити рано. «Це не буде 1−2 дні, тому що дослідження авіакатастрофи займає певний час. Думаю, буде створена державна комісія, до якої увійдуть різні авіаційні фахівці», – зазначив він.

Досудове розслідування аварії гвинтокрила в Броварах доручено слідчим СБУ.

В Офісі президента повідомили, що керівництво МВС летіло на гвинтокрилі у відрядження в одну з «гарячих» точок.

Крім того, голова поліції Київщини Нєбитов зазначив, що щодо авіакатастрофи буде проведене розслідування.

Фото: відкриті джерела