Одна з перших зарядних станцій для електромобілів запрацювала сьогодні на вул. Богдана Хмельницького, 6.

Про це повідомляється на сайті КМДА.

Проект із влаштування на вулично-дорожній мережі Києва електрозарядних станцій для авто реалізується КМДА спільно з НАК «Нафтогаз України».

Київська міська влада спільно з НАК «Нафтогаз України» організовує перший пілотний проект із влаштування на вулично-дорожній мережі Києва електрозарядних станцій для електричних авто», – повідомив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Валентин Осипов.

Він додав, що зарядні станції почнуть встановлювати на парковках у центральній частині міста, а згодом – у всіх районах Києва.

За його словами, вже підписано меморандум щодо співпраці між єдиним оператором з паркування транспортних засобів Києва – «Київтранспарксервісом» та НАК «Нафтогаз України». Концепція розвитку паркувального простору передбачає поступове облаштування місць для підзарядки електромобілів на паркувальних майданчиках, оскільки це стимулюватиме популярність екологічного транспорту.

НАК «Нафтогаз України» дякує міській владі за небайдуже ставлення до екологічної ситуації в Києві та створення умов для сприяння розвитку електрозаправок. Наразі перші результати надихають групу «Нафтогаз» на розширення мережі електрозарядних станцій у Києві», – повідомив керівник проекту WeEnergy НАК «Нафтогаз України» Сергій Овчаренко.

Планується, що до кінця року на майданчиках «Київтранспарксервісу» облаштують ще кілька десятків електрозарядних станцій.

Фото: kyivcity.gov.ua