Паралізований 12-річний лабрадор з Ірпеня з відомого на весь світ фото був покинутий господарями.

Історію пса з’ясували волонтери з організації mordaha.ua. 

За їхньою інформацією, собаку кинули у чужому дворі, де він міг просто загинути від голоду, спраги та холоду. Про це вони дізналися 21 квітня, коли господар двору приїхав додому та знайшов паралізованого лабрадора у тяжкому стані. Собаку забрали і повезли до ветклініки, щоб їй надали допомогу. 

З’ясувалося, що господар залишив свого 12-річного пса на сусіда Андрія, котрий і потрапив на знімок фотографа. Проте невідомо, чому після цього пес опинився у чужому дворі та без нагляду. Стан лабрадора був вкрай тяжким – у нього знайшли пухлини, онкозахворювання, а задні лапи паралізовані.

Проте, за словами волонтерів, пес хоче жити: він їсть, виявляє активність, дружелюбно реагує на людей. Через це вони не можуть собі дозволити його приспати, тож собаці тепер шукають новий будинок, де він зможе затишно провести решту життя.

Пес самостійно ходить у туалет і їсть. Йому потрібно постійно давати знеболювальне та тимчасово робити уколи антибіотика. Зробити операцію йому не можна, адже малоймовірно, що він узагалі вийде з наркозу. В організації зазначили, що невідомо, скільки йому залишилося жити, проте він пережив війну, зраду господарів, холод і голод, тож заслуговує на дбайливу сім’ю. Бажаючих прихистити собаку просять дзвонити за телефоном: 093-731-37-99 (Наталя).

Фото: Instagram